Hakkımızda

Markanızı geleceğe
hazırlayalım

Hakkımızda

Markanızı geleceğe
hazırlayalım

Biz Kimiz?

Profesyonel hizmet verdiğimiz
temel iş kolları

360 Derece Marka Oluşturma

Hayalinizi veya planlarınızı sektörel gerçekleri ölçümleyerek farklı ve ticari bir model oluşturuyoruz. Özgün bir menü içeriği, logo ve kurumsal iletişim, mimari ve marka konumlandırma sonunda projeye hayat veriyoruz. Eğitim, pazarlama ve iş geliştirmeler ile sizi hiç bir zaman yalnız bırakmıyoruz.

Markanızı Geliştirin

Markanızın iletişimini daha doğru bir planlama ile güçlendirip gelişmesi için adımları sizin için bizler atıyoruz. Doğru iletişim, doğru menü planlaması, maliyet ve satış stratejisi, sürekli eğitim planlaması ve yeni pazarda yeni yatırımcı oluşumlarını tecrübemiz ile harmanlıyor size hizmet olarak sunuyoruz.

Dönüşüm Liderliği

Mevcut olan markanızın iş modeli üzerinde araştırma yapıyoruz. Bu araştırmaların sonucunu değerlendiriyor, trendlere ve stratejik pazar fırsatlarına göre işletmenizi ve markanızı geliştirip dönüştürüyoruz.

Bu süreç içerisinde markanıza ve işletmenize liderlik ederek markanın ve işletmeninizin proaktif büyümesini sağlıyoruz.

Ekip

Gastronomi sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyim ve tecrübe topluluğuyuz.
Bu süre içinde farklı alanlardaki iş tecrübeleriyle bir çok yurt içi ve yurt dışı marka oluşumları kurulmuş ve büyüyen ekibimizle yeni markalar oluşturmaya tecrübelerimizle devam etmekteyiz.

Orhan Bakan

Marka Danışmanı, GM

Yurtiçi ve yurtdışı bir çok marka oluşumuna öncülük eden ve yiyecek-içecek işletmeciliği konularında marka uzmanımızdır.

Salih Dilek

Sanat Yönetmeni

Görsel tasarım süreçlerimizin tüketici trendlerine göre hedefleri ve tarzını belirleyen sanat yönetmenimiz.

Damla Çiğdem

Marka İletişim ve Strateji Uzmanı
Stratejik marka konumlandırmaları,rakip analizleri ve sosyal platform etkileşim uzmanımızdır.

İpek Çukur

Cake Studio Chef

Pastacılık konusunda deneyim ve tercübeli cake studio kısmındaki şefimizdir. Markalara yeni ürün argeleri yapıp ürünlerini geliştirmektedir. Titiz ve zarif üretimi prensip edinmiştir.

Ilgaz Kartal

Studio Kitchen Chef

Dünya mutfaklarında deneyimli studio mutfak kısmından sorumlu şefimizdir. Markaların mutfak menülerini geliştirir ve öğretir.

Ezgi Çetin

Bakery Studio Chef
Fırıncılık kısmında üretim ve argelerden sorumlu şefimizdir. Markalara özel ürün yapmakta uzmandır.

Zafer Teke

Veri Analiz Uzmanı

Stratejik iş planları oluşturmak üzere üretim noktalarının performans verilerini analiz ederek finans çalışmalarını denetleyen, üretim, planlama ve strateji uzmanımızdır.

Onur Hüseyin Akçay

Dijital İletişim Uzmanı

Marka ve İşletmelerin dijital platormlarda iletişimi konusunda 21 yıllık deneyime sahiptir. Yurt içi ve Yurt dışı bir çok markanın dijital iletişim danışmanlığını yapmaktadır.